Vibrátory a dilda porovnanie ceny

Flight by Fleshlight

Flight by Fleshlight

Fleshlight Flight je vyrobený z patentovaného materiálu ,,Real Feel Super Skin".Fleshlight je najrealistickejší sexuálny penetračný stimulátor na trhu. Môžete si začať užívať s Fleshlight hneď. Pre lepší výsledok vyberte Fleshlight z plastového krytu a vložte do teplej vody, zajhrejte ho na požadovanú teplotu. Zľahka vyklepnite prebytočnú vodu a vložte naspäť do krytu.Používajte len lubrikačné gély na vodnej báze! Použitím iných druhov lubrikantov, ako sú olejové alebo silikónové prípravky môžete zbožie poškodiť. Pre pohodlné užívanie používajte dostatočné množstvo lubrikačného gélu. Zabránite tak treniu, ktoré môže »

Tenga US Deep Throat Cup

Tenga US Deep Throat Cup

Tenga je značka japonských masturbátorov s praktickým plastovým obalom, tzv. pohárikom, v ktorom sa masturbátor používa a zároveň odkladá pre ďalšie použitie. Je vhodný na cesty, jeho rozmery sú malé, ale výkon celkom nadpriemerný. Stačí iba zavrieť pohárik viečkom a je pripravený na cestu. Tenga Ultra Size Deep Throat Cup má vo vnútri uretánového obalu jemne stužený gél s vlastnosťami mäkkého hubovitého silikónu, ktorý vďaka lubrikácii dostáva nekonečnú kĺzavosť. Vnútorný tvar Tenga Ultra Size Deep Throat Cup je s premenlivým priemerom, s 24 vzduchovými komorami a s niekoľkými desiatkami rôzne veľkých dráždiacich výstupkov »

Tenga US Soft tube Cup

Tenga US Soft tube Cup

Tenga je značka japonských masturbátorov s praktickým plastovým obalom, tzv. pohárikom, v ktorom sa masturbátor používa a zároveň odkladá pre ďalšie použitie. Je vhodný na cesty, jeho rozmery sú malé, ale výkon celkom nadpriemerný. Stačí iba zavrieť pohárik viečkom a je pripravený na cestu. Tenga Ultra Size Soft Tube Cup má vo vnútri uretánového obalu jemne stužený gél s vlastnosťami mäkkého hubovitého silikónu, ktorý vďaka lubrikácii dostáva nekonečnú kĺzavosť. Vnútorný tvar Tenga Ultra Size Soft Tube Cup je s premenlivým priemerom, s 24 vzduchovými komorami a s niekoľkými desiatkami rôzne veľkých dráždiacich výstupkov a »

ABCD - VIDEO Medvědi - DVD

ABCD - VIDEO Medvědi - DVD

Objevte svět medvědů a prožívejte fascinující setkání s těmito nádhernými zvířaty. Jejich minulost je spojená s mytologií, budoucnost je zahalená nejistotou. Film obsahuje úžasné záběry těchto nebojácných všežravců v jejich krásném přirozeném prostředí. P

LELO Alia fialový

LELO Alia fialový

Alia je elegantní a hravý přikládací masážní strojek pro klitoridální stimulaci. Krása a jednoduchost inspiruje k mnoha neprozkoumaným hrám a nabízí nové možnosti. Je ideálním partnerským společníkem a neodolatelným dárkem. Silikonový, semišově jemný povrch snadno klouže po kůži a skvěle přenáší vibrace od výkonného a skvěle odhlučněného motoru. Alia je vyrobena z lékařského silikonu s jádrem z pokoveného ABS plastu. Je zcela vodotěsná a ovládá se přes třítlačítkové uživatelské rozhraní, které umožňuje 6 vibračních režimů, zesilování a zeslabování vibrací a samozřejmostí je i zámek tlačítek proti nečekanému zapnutí na »

Tenga Egg Stepper

Tenga Egg Stepper

Tenga Egg je japonské kúzelné vajíčko s vnútorným extra dráždivým povrchom s tromi druhmi výstupkov pre stimuláciu špičky penisu pri masturbácii. Materiálom je veľmi mäkký a pružný materiál - transparentný silikón s veľkou poddajnosťou a rozťažnosťou. Vnútorné dráždiace výstupky a komôrky sú v 6 typoch vajíčok - Egg Wavy - vlnky s jemnými oválnymi komôrkami, Egg Clicker s valcovitými komôrkami, Egg Spider s obdĺžnikovými komôrkami a sieťovými prepážkami, Egg Twister s vnútornou špirálou a dráždiacimi komôrkami, Egg Stepper s polkruhovými komôrkami a Egg Silky s jemnou drážkou po celom obvode. Mužský penis je veľmi citlivý, »

You2Toys Dildo Crystal Clear

You2Toys Dildo Crystal Clear

Dildo z transparentního gelu v přirozeném tvarování podle reálného penisu. Materiál je poddajný, polotuhý, ohebný, základna je tvyrována jako malá přísavka pro možnost přisátí na hladké plochy. Délka celková 19,5 cm, průměr 3,5-4 cm.

You2Toys Giant

You2Toys Giant

Realisticky modelovaný vibrátor z tělového polotuhého materiálu a s nadprůměrnou délkou 31 cm, průměr je 4,5 cm, věrné žilkování a tvarovaný žalud. Plynulá regulace vibrací.

Pipedream Double Delight Strap-On

Pipedream Double Delight Strap-On

Double Delight je nevržený tak, aby plne stimuloval obe ženy alebo ženu a muža súčasne. Postroj tvorí gumičky, ale jeho funkcia nie je tak dôležitá ako pri ostatných strap-onov, a preto nedochádza k nechceným posunom postroja. S Double Delight si užijete kľaku, v stoji, na chrbte, vo všetkých polohách dochádza k veľmi intenzívnej stimulácii oboch parnerů. Dildo má na obe strany rovnaký tvar a je po celej dĺžke vrúbkovanie, tvarovaný žaluď. Súčasťou balenia je maska ​​na oči zadarmo. PARAMETRE: celková dĺžka: 32 cm dĺžka jednotlivých dild: 14 cm priemer: 3,1 - 3,8 váha: 428 g materiál: gélový farba: dildo - fialová, postroj »

B Swish - bgood Deluxe Blue

B Swish - bgood Deluxe Blue

B Swish bgood Deluxe blue - je vyroben

You2Toys Dráždidlo Venušin motýlek

You2Toys Dráždidlo Venušin motýlek

Tohle zvířátko dokáže na vašem klitorisu a Venušině pahorku divy, které si můžete regulovat díky plynulé regulaci vibrací. Je z jemného materiálu, opatřen popruhy k nasazení na boky a udržení ve stabilní poloze. Velikost cca 9x9cm. Dráždí klitoris a pysky


1 2 3 4 582 83 84

Porovnanie ceny - lacné Vibrátory a dilda zo spoľahlivých internetových obchodov. Vibrátory a dilda aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.